Wynajem lub kupno agregatu prądotwórczego to często jedyny ratunek w przypadku kiedy dostęp do energii elektrycznej ograniczony jest chwilowo lub znajdujemy się w miejscu gdzie jest on całkowicie niemożliwy. Profesjonalny agregat prądotwórczy możemy nabyć na własność, bądź wynająć na czas określony. Oba rozwiązania mają wiele zalet, a o wyborze jednego decyduje konkretne zapotrzebowanie i sytuacja.

Zakup agregatu warto rozważyć, gdy dodatkowe zasilenia jest niezbędne przez cały czas. Przykładem może być szpital, który musi mieć zawsze gotowe do użycia zasilanie awaryjne, aby urządzenia podtrzymujące życie ludzkie mogły pracować nieprzerwanie.

W większości przypadków jednak agregaty używane są doraźnie, na przykład w zakładach i domach czasowo odciętych od prądu, lub do organizacji imprez plenerowych. Wtedy lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie agregatu. Tym bardziej, że generator prądu nie tylko zajmuje miejsce w magazynie, bądź piwnicy, ale także wymaga regularnych przeglądów technicznych, potrzebnych do zapewnienia bezpiecznej pracy urządzenia.

Wynajem agregatu jest o wiele tańszy, niż jego zakup, co czyni taką usługę atrakcyjną. Wynajem agregatu świetnie sprawdzi się, gdy:

  • planujemy dodatkowo zasilić zakład przemysłowy czy sklep, gdy okresowo zwiększa się zapotrzebowanie na prąd;
  • potrzebujemy wspomóc w energię plac budowy;
  • chcemy zorganizować imprezę lub koncert w plenerze;
  • mamy zasilić wydarzenie sportowe;
  • potrzebujemy zastosować outsourcing agregatów prądotwórczych.

Wynajmując agregat można również liczyć na usługi dodatkowe, takie jak: transport agregatu do miejsca docelowego, serwis agregatu i doradztwo techniczne.

wynajem agregatów

Korzystając z naszych usług można wynająć wysokiej klasy nowoczesne agregaty prądotwórcze przenośne i stacjonarne. Nasze agregaty są przystosowane do obsługi eventów, planów filmowych, reklam, imprez okolicznościowych, sieci sklepów, firm, fabryk, placów budowy, maszyn przemysłowych.

Dostarczamy wynajęte agregaty do każdego miejsca w Polsce wraz z obsługą lub bez wg życzeń klienta. Samochody dostawcze dowożą agregaty do 150 KVA. Większe dostarczamy transportem ciężarowym. Wykonujemy podłączenia instalacji. Nadzór nad sprzętem podczas wynajmu.

Masz pytanie w sprawie wyboru najlepszego agregatu? Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

tel.: 501 055 967
tel.: 516 171 212
biuro@power-factory.pl