Każdego dnia podczas kwarantanny jesteśmy nieświadomi ile energii elektrycznej zużywamy w tym czasie w naszym kraju. Jak duży to ma wpływ na obecną infrastrukturę energetyczną. Poniżej przedstawiam stronę na której możemy znaleźć bieżące informacje na temat bieżącego zużycia oraz imporcie energii z zagranicy:

 

 

To jest przykład jak bardzo w codziennym życiu potrzebna jest nam elektryczność,  jak instytucje państwowe i firmy mogą się zabezpieczyć podczas nieplanowanych zaników napięcia w codziennej działalności .

 

My jako doświadczona firma Power Factory przygotowaliśmy nową usługę  – całodobowy wynajem agregatów mobilnych w systemie „Stand for you” – indywidualnie dopasowana usługa dla każdego uwzględniająca gotowość, transport, profesjonalną obsługę.

 

Gwarantujemy dostawę od 2 do 6 godzin w zależności od Twojej lokalizacji. Ze względu na nasze ogromne doświadczenie, pełen profesjonalizm i sprzęt od małych eventowych agregatów do mobilnych agregatów 1,5 MW elektrowni jesteśmy w stanie pomóc, doradzić i współpracować przy każdej realizacji na danym obiekcie.

 

Zapraszam do kontaktu.