Agregaty prądotwórcze wyciszone, zabudowane na samochodach lub przyczepach, nie przekraczające poziomu hałasu 65 dB z 1 mb oraz agregaty przenośne. Wszystkie agregaty posiadają elektroniczną regulację obrotów i napięcia AVR.

Proponujemy dwie formy wynajmu: agregat w gotowości oraz pracy ciągłej. Agregaty prądotwórcze zabudowane w kontenerach lub przyczepach . Przystosowane do automatycznej pracy pod układem SZR.

Agregaty prądotwórcze to najlepsze rozwiązanie w sytuacjach nieprzewidzianych, gdy zaistnieje nagła potrzeba zaspokojenia dostaw prądu oraz w sytuacjach przewidzianych gdy z różnych przyczyn, na przykład ze względu na miejsce, nie ma dostępu do stałych źródeł energii.

Przystosowane do obsługi:
fabryk
placów budowy
maszyn przemysłowych
eventów
planów filmowych
reklam
imprez okolicznościowych
sieci sklepów
firm

W ramach wynajmu oferujemy:

sprawdzony serwisowany sprzęt

nadzór serwisu, działający 24 h na dobę

monitoring pracy agregatu

okablowanie

możliwość podłączenia dodatkowych zbiorników

transport

 

Firma Power Factory kompleksowo świadczy usługi w zakresie wypożyczania agregatów prądotwórczych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, specjalistyczny sprzęt i własny transport. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy elastyczni co do terminów wykonania inwestycji. Posiadamy specjalistyczne uprawnienia. Każda nasza inwestycja jest ubezpieczona.

Nasza oferta obejmuje wynajem agregatów prądotwórczych w zakresie mocy od 33 kVa do 5000 kVa oraz większe moce w synchronizacji.  Posiadamy  generatory prądu  przenośne (jednofazowe i trójfazowe),  stacjonarne, przewoźne.

Agregaty z możliwością pracy równoległej, synchronizacji (powielania mocy), oraz synchronizacji z siecią.

Zapewniamy kompleksowość i terminowość świadczonych usług !


Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników w zakresie:

 • doboru odpowiedniego agregatu prądotwórczego do zadania, które zostało nam przedstawione,
 • transportu maszyny do miejsca przeznaczenia i z powrotem,
 • doradztwa w sprawach technicznych związanych z podłączeniem, uruchomieniem i użytkowaniem sprzętu.

Dysponujemy zapleczem technicznym zaopatrzonym we wszystkie możliwe akcesoria konieczne do właściwego podłączenia agregatów prądotwórczych w miejscu wskazanym przez Klienta.

 • Oferujemy możliwość przeszkolenia najemcy w zakresie użytkowania generatorów i osprzętu.
 • Na życzenie zapewniamy pełną obsługę.
 • W sytuacjach klęsk żywiołowych, wypadków, pożarów staramy się reagować na Państwa potrzeby tak szybko jak to możliwe.
 • Współpracujemy z firmami organizującymi imprezy plenerowe, koncerty, eventy, plany filmowe.
 • Z naszych naszej firmy korzystają także przedsiębiorcy działający w branży handlowej, produkcyjnej, paliwowej, magazynowej oraz firmy budowlane i osoby prywatne.
 • Zapewniamy atrakcyjne ceny za wynajem oraz wygodne formy płatności.

Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych zapewnia kompleksową obsługę, duży wybór oraz możliwości realizacji każdego zlecenia. Sprawdź, dlaczego nasza wypożyczalnia jest liderem na rynku zasilania!


Powiększyliśmy naszą ofertę o:

Wynajem barierek ochronnych oraz najazdów

Wynajem linii paliwowych wraz z zbiornikami

 • Od 900L do 20000L
 • Oraz nadzorem operatorów uprawnionych do obsługi

Cena wynajęcia agregatu prądotwórczego zależna jest od jego typu (mobilny, stacjonarny, na przyczepie czy samochodzie) oraz od jego wydajności. Kolejnym czynnikiem wpływającym na koszt wypożyczenia jest transport, obsługa, dodatkowe akcesoria, a także ewentualna konieczność przeszkolenia osób obsługujących urządzenie. W celu otrzymania konkretnej oferty i darmowej wyceny prosimy o kontakt przez formularz na stronie.

Agregaty prądotwórcze są w wielu sytuacjach niezastąpione. Pozwalają na wytwarzanie energii elektrycznej gdy doszło do awarii lub przerwy w dostawach z lokalnej sieci. Zasilają sprzęty używane na placach budowy oraz w gospodarstwach rolnych, a także domki letniskowe i eventy organizowane na świeżym powietrzu. Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do lokalnej sieci energetycznej, można stosować agregaty prądotwórcze.

W naszym asortymencie znalazły się agregaty przeznaczone do realizacji różnych zadań i pracy w różnych warunkach. Z łatwością dobierzemy urządzenie dopasowane do potrzeb placu budowy i stosowanych na nim elektronarzędzi, jak również agregat dopasowany do zasilania food trucków, sprzętu nagłośnieniowego lub oświetlenia w ogrodzie.

Brakuje Ci mocy? Wypożycz agregat prądotwórczy dopasowany do Twoich potrzeb! W naszej ofercie wynajmu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Potrzebna energia elektryczna? Wypożycz agregat dopasowany do Twoich potrzeb!

Uzyskaj wycenę wynajmu

  PLANY

  PodłączenieDodatkowe przedłużaczeNajazdy kabloweRozdzielniePionyKableZbiorniki z paliwem

  DANE KONTAKTOWE

  DANE PAŃSTWA FIRMY

  KOMENTARZ/UWAGI

  Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Power Factory z siedzibą w Łomna gm. Czosnów (05-152) przy ul. Jana Kochanowskiego 128. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego oraz do przesyłania informacji handlowych w przyszłości. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż zebrane dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.